GoPro HERO 11 Black x3!!!

GoPro HERO 11 Black x3!!!

 

GoPro nie zatrzymuje się ani nawet na chwilę! Firma właśnie zaprezentowała 3 wersje swojej nowej kamery sportowej czyli GoPro HERO 11 Black! Zapraszam na wielką zapowiedź małej wydajnej kamerki!

INFORMACJA PRASOWA PRODUCENTA

GoPro wprowadza trzy nowe czarne kamery HERO11, które wyposażone są w większy czujnik, 10-bitowe kolorowe wideo, nowe, ultraszerokie pole widzenia „HyperView”, stabilizację wideo HyperSmooth 5.0, pełną blokadę horyzontu 360 stopni i wydajną baterię Enduro.

Abonenci GoPro mogą korzystać z automatycznego tworzenia kopii zapasowych w chmurze i wyróżniać filmy przesłane na ich telefon.

Dziś GoPro ogłosiło trzy wersje swojej zupełnie nowej kamery HERO11 Black: HERO11 Black , HERO11 Black Creator Edition i HERO11 Black Mini . Wszystkie trzy kamery są wyposażone w nowy, większy czujnik, który zapewnia najwyższą rozdzielczość, najwyższą 10-bitową głębię kolorów, najwyższy poziom stabilizacji wideo i najszersze pole widzenia, jakie kiedykolwiek zastosowano w kamerze HERO.

Wszystkie trzy kamery HERO11 Black przenoszą również usługę subskrypcji GoPro na nowy poziom, dostarczając automatyczne filmy z najciekawszymi momentami na Twój telefon. Jako subskrybent GoPro, wystarczy podłączyć HERO11*, aby naładować, a kamera prześle Twoje nagranie na Twoje konto w chmurze GoPro, gdzie zostanie ono automatycznie zmontowane w film z najciekawszymi momentami, który zostanie wysłany na Twój telefon za pośrednictwem aplikacji GoPro Quik . Teraz to takie proste.

Każda z trzech nowych kamer HERO11 Black została zaprojektowana tak, aby przemawiać do konsumentów na różne sposoby, spełniając potrzeby ich konkretnych przypadków użycia.

HERO11 Black dostępne w trzech wersjach:

1. HERO11 Black

Najbardziej wszechstronny aparat na świecie, mocniejszy i wygodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki sprawdzonej, charakterystycznej konstrukcji kamery HERO GoPro, trwałości i wydajności, HERO11 Black ma być kamerą, do której zwraca się więcej profesjonalistów i entuzjastów niż jakakolwiek inna, aby uchwycić wciągający materiał, który sprawi, że poczujesz się, jakbyś tam był.

 GoPro_Hero11

 

2. HERO11 Black Creator Edition

Wszechstronne narzędzie do przechwytywania treści, które ułatwia vlogowanie, tworzenie filmów i transmisję na żywo dzięki ultralekkiej konstrukcji, która mieści się w dłoni. Posiada pełną wydajność HERO11 Black plus wytrzymały uchwyt na baterię z wbudowanymi przyciskami do sterowania kamerą jedną ręką i ponad cztery godziny nagrywania 4K na jednym ładowaniu. HERO11 Black Creator Edition zawiera również opcjonalny mikrofon kierunkowy, wejście mikrofonu zewnętrznego, port HDMI do podłączenia do zewnętrznych wyświetlaczy, wysokowydajną lampkę LED i dwa uchwyty na zimne stopki do montażu dodatkowych akcesoriów.

GoPro_Hero11 creator


3. HERO11 Black Mini

Mniejsza, lżejsza i prostsza wersja HERO11 Black, która oferuje wszystkie możliwości swojego większego rodzeństwa. Mniejszy rozmiar i prosta konstrukcja z jednym przyciskiem HERO11 Black Mini sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób, które chcą maksymalnej prostoty bez poświęcania nawet odrobiny wydajności lub jakości. Chcesz zachować prostotę, ale nadal wyglądać jak HERO? Wybierz HERO11 Czarny Mini.

GoPro_Hero11_Mini

 

Nowy większy czujnik

Nowy większy czujnik rejestruje 10-bitowy kolor i najszersze, najbardziej wciągające natywne pole widzenia w aparacie HERO

Nowy czujnik 1/1,9” zapewnia ponad miliard kolorów w 10-bitowym, kolorowym wideo w rozdzielczości do 5,3K przy 60 klatkach na sekundę zarówno w HERO11 Black, jak i HERO11 Black Mini oraz 27-megapikselowych zdjęciach w HERO11 Black. Wszystko po to, aby uzyskać wierniejsze obrazy - dokładnie tak, jak twoje oczy postrzegają je w prawdziwym świecie. 64-krotnie więcej kolorów uchwyconych w 10-bitowym wideo w porównaniu z 16,7 milionami kolorów w 8-bitowym - to oszałamiający krok naprzód w jakości obrazu w porównaniu z poprzednimi kamerami GoPro.

Nowy, większy czujnik w HERO11 Black umożliwia również wideo o proporcjach 8:7, zapewniając największe pionowe pole widzenia w historii GoPro. Oznacza to, że możesz teraz uchwycić więcej sceny w pionie, co daje większe możliwości przycinania materiału do różnych proporcji w aplikacji GoPro Quik — idealnej do jednoczesnego tworzenia bardzo wysokich pionowych ujęć 9:16 na Instagram i TikTok oraz wysokiej rozdzielczości 16:9 kinowych ujęć idealnych na YouTube lub na duży ekran. Możesz także powiększać najlepsze sekcje swoich filmów, aby tworzyć zbliżenia w wysokiej rozdzielczości.

Nowy czujnik umożliwia również HyperView, najszersze natywne pole widzenia 16:9 jakie kiedykolwiek było dostępne dla kamery HERO - idealne do filmowania w widoku z pierwszej osoby na rowerze, nartach, surfingu, motocyklu i podobnych aktywnościach. HyperView sprawia, że Twoje ulubione zajęcia wyglądają szybciej i bardziej „heroicznie”, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.

Najważniejsze cechy kamer HERO11 Black:

Nagrodzona nagrodą Emmy Award® technologia HyperSmooth 5.0 z wbudowanym w aparat 360-stopniowym blokadą horyzontu zapewnia stabilność materiału, nawet jeśli podczas przechwytywania kamera obraca się o pełne 360 stopni.

 • Nowy, niezwykle wciągający cyfrowy obiektyw HyperView zapewnia najszerszy kąt ujęcia 16:9, jaki kiedykolwiek wyprodukowano natywnie w aparacie HERO. Służy do przechwytywania dynamicznego punktu widzenia. Ponadto charakterystyczny SuperView GoPro jest teraz dostępny w wersjach 5.3K60 i 4K120.
 • Trzy nowe ustawienia poklatkowe efektu nocnego , które ułatwiają rejestrowanie profesjonalnych śladów gwiezdnych, malowania światłem i śladów świetlnych pojazdu.
 • TimeWarp 3.0 rejestruje teraz w 5,3K , imponujący 91% skok w rozdzielczości z 4K i niesamowite 665% więcej niż w 1080p.
 • Prostsze sterowanie aparatem dzięki trybom Easy i Pro. Easy Controls sprawia, że nagrywanie w najlepszych warunkach w każdej sytuacji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, podczas gdy Pro Controls odblokowuje każdy aspekt kamery HERO11, zapewniając maksymalną kreatywną kontrolę.
 • Enduro Battery radykalnie poprawia wydajność aparatu w niskich i umiarkowanych temperaturach, wydłużając czas nagrywania do 38% w HERO11 Black. Enduro jest dostarczany w zestawie z HERO11 Black i HERO11 Black Creator Edition oraz jako wbudowana bateria Enduro w HERO11 Black Mini.

Subskrypcja GoPro ułatwia wszystko

Subskrypcja GoPro umożliwia kamerze GoPro automatyczne przesyłanie nagrań na konto w chmurze GoPro z nieograniczonym tworzeniem kopii zapasowych wszystkich ujęć w oryginalnej jakości źródła. Co więcej, natychmiast po przesłaniu do chmury otrzymasz film z najlepszymi nagraniami. Abonenci GoPro mają również następujące korzyści:

 •     Pełny dostęp do wszystkich narzędzi do edycji premium w aplikacji GoPro Quik
 •     Pełny dostęp do rosnących możliwości edycji w chmurze GoPro
 •     Transmisja na żywo za pośrednictwem prywatnych linków
 •     Ekskluzywne oszczędności na nowych kamerach GoPro
 •     Uszkodzona ochrona aparatu
 •     Do 50% oszczędności na kamerze GoPro, akcesoriach i sprzęcie lifestylowym na GoPro.com

Dostępność i ceny

HERO11 Black jest dziś dostępny na całym świecie w cenie 399,98 USD dla abonentów GoPro i 499,99 USD w sugerowanej cenie detalicznej. HERO11 Black Creator Edition jest również dostępny na całym świecie od dziś w cenie 579,98 USD dla subskrybentów GoPro i 699,99 USD w sugerowanej cenie detalicznej. HERO11 Black Mini będzie dostępny na GoPro.com 25 października w cenie 299,98 USD dla abonentów GoPro i 399,99 USD w sugerowanej cenie detalicznej, a następnie trafi do sprzedawców detalicznych na całym świecie.

W Polsce ceny kształtują się następująco:

 • HERO11 Black - ok. 2700 PLN
 • HERO11 Black Creator Edition - ok. 3800 PLN
 • HERO11 Black Mini będzie dostępny ok. 25 października w cenie ok. 2200 PLN

 

 

źródło:  www.gopro.com,  www.gohero.pl

Tag: gopro, 11 black


Kategorie Bloga

Tags

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj