DJI Mavic 3 Classic - będzie taniej?

DJI Mavic 3 Classic - będzie taniej?

 

Najnowszy członek serii DJI Mavic 3 ma za zadanie poszerzyć grupę docelową o mniej zamożnych klientów (co nie oznacza, że będzie to dron „dla mas”).

Nowy DJI Mavic 3 Classic (co bardzo ważne ze względu na koszty!) jest kompatybilny z istniejącymi starownikami DJI RC Pro, DJI RC i DJI RC-N1. Dron wykorzystuje także te same baterie, co reszta serii Mavic 3 i zapewnia do 46 minut lotu w standardowych warunkach. System transmisji O3+ do sterowania lotem i wideo może wyświetlać wideo 1080p/60 kl./s w zasięgu do 15 kilometrów. Oczywiście dla większości operatorów będzie to „niesprawdzalne”, gdyż nie należy zapominać o krajowych przepisach oraz posiadanych licencjach!

Mavic 3 Classic został wyposażony w kamerę Hasselblad z 20-megapikselową matrycą 4/3 CMOS (bez dodatkowego teleobiektywu) sparowaną z obiektywem o ogniskowej będącej odpowiednikiem 24 mm.  Kamera rejestruje maksymalnie 5,1K (50 kl./s), 4K (60 kl./s) oraz 1080p (60 kl./s) - przy użyciu kodeków H.264 i H.265. W aplikacjach slow-motion Mavic 3 Classic może rejestrować wideo nawet w 120 kl/s (4K) oraz 200 kl/s (1080p). Przysłonę można regulować w zakresie od f/2,8 do f/11.

DJI Mavic 3 Classic ma osiem czujników wizualnych do wykrywania przeszkód we wszystkich kierunkach, które przekazują informacje do systemu APAS 5.0, który pozwala omijać przeszkody i samodzielnie planować trasy wokół nich. System Return To Home skanuje otoczenie z odległości do 200 metrów, a następnie pomoże wytyczyć najlepszą ścieżkę „do domu” (oczywiście jeśli to konieczne).

Pełną specyfikację znajdziecie tutaj: https://www.dji.com

Cena i dostępność

DJI Mavic 3 Classic jest już dostępny w sprzedaży na stronie store.dji.com i u autoryzowanych partnerów detalicznych w trzech konfiguracjach zakupu:

  • Mavic 3 Classic (tylko dron) - nie zawiera pilota zdalnego sterowania ani ładowarki (przeznaczony dla tych, którzy posiadają np. Mavica 3 (Classic jest kompatybilny z każdym istniejącym kontrolerem DJI RC-N1, DJI RC lub DJI RC Pro) w cenie detalicznej ok. 7500 PLN
  • Mavic 3 Classic (DJI RC-N1) - zawiera ładowarkę i pilot zdalnego sterowania DJI RC-N1 w cenie detalicznej ok. 8000 PLN
  • Mavic 3 Classic (DJI RC) - zawiera ładowarkę i pilot zdalnego sterowania DJI RC w cenie detalicznej ok. 8800 PLN.

 

 

źródło: www.dji.com

Tag: dji, mavic, classic


Kategorie Bloga

Tags

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj