Wracają targi FILM VIDEO FOTO!

Wracają targi FILM VIDEO FOTO!

 

 

Nareszcie! Można śmiało powiedzieć, że pandemia przeorała nasze wyobrażenia o świecie, czyż nie? Bo czy można było sobie wyobrazić, że wszystko w jednym momencie stanie, imprezy odwołane i siedzimy zamknięci w domach??? Ale to już było i mam nadzieję, że nie wróci więcej!

A poniżej macie zaproszenie organizatora targów, na których mam nadzieję wszyscy się spotkamy! Targi FILM VIDEO FOTO w Hali EXPO Łódź wracają i to już niedługo!!!

 

INFORMACJA PRASOWA ORGANIZATORA

Nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki filmowej i fotograficznej!
W dniach 20 – 22 kwietnia 2023 roku w Hali EXPO Łódź odbędą się Targi FILM VIDEO FOTO.

 

Targi FILM VIDEO FOTO - najstarsza impreza wystawiennicza tej branży w Polsce wraca odmieniona. Przyświeca jej hasło: „Ucz, promuj, prezentuj”!

Tak jak do tej pory podczas Targów FILM VIDEO FOTO nie zabraknie okazji do spotkań z najlepszymi produktami uznanych światowych i polskich marek, nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla zawodowców oraz foto i video maniaków. W Łodzi pojawią się wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz akcesoriów fotograficznych i audio-video. Nie zabraknie też dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu, a także druku.

Ta edycja szczególnie mocno zaakcentuje jednak społeczny aspekt targów. Hala EXPO Łódź stanie się miejscem, wymiany wiedzy i zdobywanego latami doświadczenia. W trakcie licznych warsztatów i prelekcji uczestnicy imprezy spotkają się z ekspertami oraz nagradzanymi fotografami, którzy dostarczą im mnóstwo nowych inspiracji.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, targom FILM VIDEO FOTO towarzyszyć będą liczne wystawy fotografów-artystów, które dadzą mnóstwo okazji do zachwytu.

 

Strona internetowa: http://filmvideofoto.pl

Relacja z 2019: https://youtu.be/Dcz5ZRJOn5M

Zdjęcia z poprzednich edycji: https://we.tl/t-fgwRiJD1we

Profil na facebooku: https://www.facebook.com/filmvideofoto

Oficjalne wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1949365228729247

 Kategorie Bloga

Tags

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj