Nagrody CES 2015 przyznane!

Nagrody CES 2015 przyznane!

Na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej (CES) 2015, czyli na największych na świecie targach technologii użytkowych organizowanych co roku przez Consumer Electronics Association® (CEA) przyznano nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów. W kategorii "Digital Imaging", czyli najbardziej nas intersujacej, nagrody przyznano dla nastepujących produktów:

kamera GIROPTIC 360cam 


 karta 512GB SanDisk Extreme PRO® SDXC™ UHS-I


 

 

IC720 720-degree Video Monitoring Camera (IC Real Tech)

 


 

aparat LUMIX DMC-LX100 (Panaosonic) 
aparat umożliwiający ustwienie ostrości po wykonaniu zdjęcia - LYTRO ILLUM


zestaw obiektywów 4-IN-1 do Samsunga® Galaxy® S5 and S4


aparat APS-C - Samsung NX1


 

aparat FF Sony a7S


stabilizator do kamer GoPro HERO


 

The Polaroid Cube
 
 


 Sponsorem prestiżowych nagród za innowacyjność CES jest Consumer Electronics Association (CEA)®, organizator międzynarodowej wystawy CES, czyli globalnego miejsca spotkań przedstawicieli branży technologii stosowanej w urządzeniach powszechnego użytku. Nagrody CES są przyznawane w uznaniu wzornictwa przemysłowego i rozwiązań konstrukcyjnych od 1976 roku.
Zgłoszone produkty są oceniane pod względem technicznym, estetycznym i stylistycznym oraz funkcjonalności i walorów użytkowych. Wzornictwo i innowacyjność produktów są porównywane bezpośrednio z cechami innych produktów na rynku. Jury zwraca również uwagę na obecność unikatowych i nowatorskich rozwiązań.

Produkty nagrodzone przez CES za innowacyjność cechują się innowacyjnym wzornictwem i technologią. Stanowią one część najbardziej zaawansowanych technicznie ofert produktów i usług na rynku.

Innowacyjne produkty nagrodzone przez CES w edycji 2015 są prezentowane na stronie CESweb.org/Innovation według kategorii produktów, a także według nazwy produktu i producenta, wraz z informacjami, opisem, zdjęciami i linkami do stron internetowych.

 

źródło: www.CESweb.org

2014-11-28 Archiwalne 1

1 Komentarz

  • focjusz

    focjusz 2014-11-28

    Jeżeli chodzi o innowacyjność to od dłuższego już czasu widać, że Sony a jeszcze bardziej Samsung idą do przodu. Reszta skostniałych firm tylko liczy kasę... Ale to się powoli skończy

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany  aby opublikować komentarz.


Kategorie Bloga

Tags

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj