Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty!

Konkurs Świąteczny rozstrzygnięty!

Nasz konkurs jest juz za nami. Wpłynęło kilka naprawdę bardzo ciekawych prac, z których (zgodnie z regulaminem) zostało wybranych 5 najlepszych. Potem głosowanie na portalu społecznościowym i są wyniki!

 

Zwycięzcą jest pan Bartosz z Wrocławia, który tak zatytułował i opisał swoją pracę:

JAK ŻYĆ?

Kiedy chodziłem po Rynku pełnym zadowolonych ludzi zwróciłem uwagę na kobietę, która zasmucona odeszła od bankomatu znajdującego się na tyłach Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przez chwilę grzebała coś w torebce, chwilę postała odwrócona do szyby... W końcu poszła.

Jak żyć?

konkurs fototesty

To zdjęcie w opinii naszej jak i naszych czytelników było najlepsze. Oczywiście zdaniem redakcji dużą rolę odegrała historia, jaka stała za tą fotografią, ale to właśnie jest piękne w uprawianiu sztuki fotografii, żeby widzieć więcej...

 

Oprócz nagrody głównej chcielibyśmy zwrócić uwagę na jeszcze jedno zdjęcie tj. pracę pani Danuty, która w bardzo ciekawy sposób pokazała świąteczne dekoracje. Nam bardzo się spodobało zderzenie "jaramarcznego" klimatu na tle angielskiego menu z shake'em w roli głównej. To jakby pokazuje nam zderzenie sacrum i profanum.

Autorka tak zatytułowała swoje zdjęcie: BOŻE NARODZENIE - WSTRZĄŚNIĘTE CZY ZMIESZANE ... Z TŁUMEM?

konkurs fototesty

 

Do pana Bartosza trafia nagroda główna a do pani Danusi niespodzianka. Nagrody wyślemy za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszym konkursie: zarówno tym, którzy przesłali swoje prace jak i tym, którzy dzielnie głosowali.

 

Readakcja portalu FOTOTESTY

2014-12-31 Galerie, Archiwalne 1

1 Komentarz

  • Greg foty

    Greg foty 2015-01-01

    Trochę za ckliwa ta historyjka, ale zdjęcie potencjał też miało....

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany  aby opublikować komentarz.


Kategorie Bloga

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj