Wpadnij na warsztaty!

Wpadnij na warsztaty!

INFORMACJA PRASOWA

Każdy, kto interesuje się fotografią i chciałby zdobyć nowe umiejętności, ma okazję nauczyć się czegoś nowego podczas następnych warsztatów fotograficznych magazynu Viva!. Zajęcia poprowadzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu fotografii oraz pracy z największymi polskimi gwiazdami. Impreza będzie miała miejsce w Warszawie.

W warsztatach mogą wziąć udział osoby zarówno takie, które mają już doświadczenie w fotografii, jak i te, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Głównymi tematami spotkania będą praca z modelem oraz język obrazu. Uczestników w te zagadnienia wprowadzą eksperci, Jacek Bonecki oraz Robert Wolański, którzy nie tylko wprowadzą w teorię, ale również przekażą porady bazujące na ich doświadczeniu.

Uczestnicy nauczą się pracy z modelem, sztuki fotografowania portretów, a także będą mieli okazję poznać tajniki warsztatu zaproszonych profesjonalistów. Jacek Bonecki popularyzuje fotografię od wielu lat, prowadząc wykłady, warsztaty oraz wydając książki, a uznaniem cieszy się zarówno w kraju, jak i zagranicą. Robert Wolański rozpoczynał swoją karierę jako operator filmowy. Osobiście czuwał nad sesjami zdjęciowymi największych polskich gwiazd, pracując dla prestiżowych polskich magazynów. Obaj instruktorzy pełnili rolę jurorów w konkursie Viva! Photo Awards 2015, a teraz mogą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi chętnymi.

Ostatecznym etapem warsztatów będzie wydruk zdjęć w jakości wystawowej na drukarce pigmentowej z Epson SureColor SC-P600. Poza samym sprzętem, do dyspozycji uczestników będzie również fachowa wiedza przedstawicieli producenta - ekspertów w zakresie druku fotograficznego.

W ramach warsztatów organizator oferuje:

  • Zajęcia pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • Naukę pracy z modelką
  • Ćwiczenia na dwóch planach: studyjnym i w warunkach zastanych
  • Zgłębienie zagadnienia języka obrazu
  • Część teoretyczną i praktyczną zajęć
  • Wydruk prac na profesjonalnej drukarce fotograficznej Epson SC-P600.

 

Organizator zastrzega, że wydarzenie może zostać odwołane, jeśli nie zbierze się grupa 100 chętnych, lecz ogromne zainteresowanie poprzednimi edycjami warsztatów pozwala być dobrej myśli. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 250 zł.

 

 

Miejsce: Warszawa, Muzeum Historii Żydów Polskich przy ul. Anielewicza 6

Termin i czas warsztatów: 17 listopada 2015 r., godz. 10-17

Zapisy:    http://photo-awards.viva.pl/warsztaty/index.htmlźródło: www.photo-awards.viva.pl

2015-09-23 Archiwalne 0

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany  aby opublikować komentarz.


Kategorie Bloga

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj