Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska rozstrzygniety!

Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska rozstrzygniety!

Konkurs Fotograficzny National Geographic Polska to juz uznana marka. Wielu czeka na cororczne wyniki, bo bywa, że pokazują naprawdę fajne rzeczy. W tym roku na konkurs odpowiedziało ponad 7 tys. uczestników, którzy nadesłali prawie 40 tys. zdjęć!!! Nagrody przyznano w kilku kategoriach:

 • FOTOREPORTAŻ,
 • LUDZIE,
 • ZWIERZĘTA,
 • KRAJOBRAZ,
 • XPERIA STREET PHOTO,
 • XPERIA ART MOVIE.

Oprócz Grand Prix szanowne jury w składzie: Marek Arcimowicz, Wojciech Franus, Paweł Młodkowski, Martyna Wojciechowska oraz Tomasz Tomaszewski (przewodniczący) przyznało jedno wyróżnienie specjalne.

W tym roku główną nagrodę przyznano Monice Strzeleckiej za fotoreportaż „3”, obrazujący wizyty trójki małych dzieci u swojego dziadka. Zdjęcia wykonywano przez 3 lata, więc i historia arcyciekawa...

Wszyscy laureaci swoje nagrody odebrali podczas wielkiej gali WKF.

„ To jest niesamowite, że po 11 edycjach, a jest to cała dekada, ludzie zgłaszają się, wysyłając dziesiątki tysięcy zdjęć, a my cały czas znajdujemy kolejne talenty!” – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna National Geographic Polska. „Przez trzy miesiące trwania konkursu ponad 7 tys. uczestników wysłało prawie 40 tys. zdjęć! Po raz kolejny jest to dla nas wielki sukces i dowód na to, że Wielki Konkurs Fotograficzny jest wydarzeniem, które na stałe zagościło w świecie fotografii. Liczby mówią same za siebie. W ciągu tych wszystkich lat obejrzeliśmy w sumie 482 tys. zdjęć, a do konkursu zgłosiło się około 82 tys. uczestników!”

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.national-geographic.pl/ oraz na Facebookowym fanpage’u NG.

 

 

źródło: www.national-geographic.pl

2015-09-30 Archiwalne 2

2 Komentarze do artykułów

 • RaSch Admin

  RaSch Admin 2015-09-30

  Bo jesteśmy uczciwą redakcją i jeśli ktoś nam nie udziela licencji to nic nie bierzemy sami. Prawo własności w fotografii szczególnie jest nam bliskie....
 • Rena

  Rena 2015-09-30

  Czemu nie puszczacie żadnych zwycięskich zdjęć??

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany  aby opublikować komentarz.


Kategorie Bloga

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj