Huawei Mate 30 bez Google?

Huawei Mate 30 bez Google?

 

 

 

Wojna wojną a żyć trzeba! To jest odpowiedź na pytanie postawione we wstępie...

Dlaczego tak mówię? Bo trzeba przypomnieć, że aplikacje Googla od dawna nie są obecne na rynku chińskim, więc brak tych aplikacji dla programistów z Huawei nie jest nowością. Wystarczy zmodyfikować to, co w Huawei jest od zawsze i będzie git!

Ale czy na pewno? Z europejskimi i amerykańskimi klientami chyba nie będzie tak łatwo... Myślę, że dostosowanie będzie dotyczyło wszystkich stron tego konfliktu i Huawei będzie musiał także dostosować swoją politykę sprzedaży (w szczególności politykę cenową) do realiów...

No dobra! Ale nie spotkaliśmy się tutaj, by gaworzyć o wielkiej polityce tylko przede wszystkim o aparatach fotograficznych w nowych modelach Huawei Mate, więc do brzegu panowie, do brzegu!!!

 

HUAWEI Mate 30 jest wyposażony w potrójną kamerę SuperSensing, składającą się z:

  • 40-to megapikselowej kamery SuperSensing (f/1.8),
  • 16-to megapikselowej kamery szerokokątnej (f/2.2),
  • 8-mio megapikselowej kamery tele 3x (f/2.4 + optyczna stabilizacja obrazu).

Dodatkowo „zwykły Mate” otrzymał przednią kamerę 24 Mpix z przysłoną f/2. Swoje zdjęcia będzie można obejrzeć na zakrzywionym ekranie typu OLED o przekątnej 6.62 w rozdzielczości 2340 x 1080 piksela. Za zasilanie odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 4200 mAh.

Natomiast HUAWEI Mate 30 Pro został wyposażony w system czterech kamer:

  • 40-to megapikselową kamerę Cine,
  • 40-to megapikselową kamerę SuperSensing,
  • 8-mio megapikselową kamerę z teleobiektywem 3x oraz optyczną stabilizacją,
  • dodatkową kamerę 3D do wykrywania głębi ostrości.

Z przodu dostajemy zagięty przy bocznych krawędziach ekran OLED o przekątnej 6,53 cala i rozdzielczości 2400 x 1176 pikseli. Za autoportrety odpowiada przednia kamera 32 Mpix z przysłoną f/2. Zasilanie zapewni akumulator o pojemności 4500 mAh. Model PRO jest też wodoodporny zgodnie z normą IP68.

 

huawei mate 30 

 

A ceny? No cóż... Producent wycenił swój sprzęt na prawie 800 euro za „zwykły” model oraz prawie 1100 euro za model PRO. A jak będzie w „realu”? Nie wiem. Wszyscy musimy się jakoś dostosować...

 

 

 

 

 

źródło: www.consumer.huawei.comKategorie Bloga

Ostatni komentarz

Archiwum bloga

Porównaj
Kontynuuj Porównaj