Redmi Note 8 Pro w Polsce

Redmi Note 8 Pro w Polsce

 

 

Redmi Note to jedna z najpopularniejszych serii w portfolio Xiaomi (ponad 100 mln sprzedanych telefonów na świecie). Producent nie zamierza więc zwalniać i pół roku po polskiej premierze poprzednika, czyli Redmi Note 7 pokazał następcę! Nas oczywiście interesują możliwości fotograficzne nowego smartfona a wygląda na to, że wstydzić się nie ma czego!

Redmi Note 8 Pro został wyposażony w cztery aparaty oraz specjalny system chłodzenia cieczą LiquidCool, w tym w aparat główny o rozdzielczości 64 Mpix, przy czym funkcja Super Pixel, łączy 4 piksele w jeden o wielkości 1.6μm, co powinno przełożyć się na poprawę jakości zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych.

Poza głównym aparatem w Redmi Note 8 Pro znajdziemy jeszcze moduł szerokokątny 8 Mpix o polu widzenia 120°, moduł makro (2 Mpix) oraz moduł do tworzenia głębi ostrości.

Z przodu smartfonu znajduje się sensor o rozdzielczości 20 MP z wbudowaną technologią SI z funkcją wykrywania i odblokowania twarzą czy wykrywania scen. 

Redmi Note 8 Pro został uszczelniony przed zachlapaniem (standard IP52) oraz pokryty szkłem Corning® Gorilla® Glass 5 (z przodu i z tyłu).

Pozostałe parametry:

  • 6,53-calowy wyświetlacz FHD+ z wycięciem w kształcie kropli
  • wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych,
  • procesor MediaTek Helio G9 (8-rdzieniowy układ 2,05 GHz),
  • procesor graficzny Arm Mali-G76 3EEMC4 GPU 800MHz
  • bateria 4500 mAh

Redmi Note 8 Pro dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: szarym (Mineral Gray), białym (Pearl White) oraz zielonym (Forest Green).

Wariant 6GB+64GB będzie kosztował 1099 zł, natomiast model 6GB+128GB 1199 zł.

Flash Sale rozpocznie się 30 września od godz. 10.00 na mi-home.pl oraz 3 października na mi-store.pl, również od godz. 10.00.

Przedsprzedaż będzie trwała od 4 do 10 października w autoryzowanych salonach Mi Store i na mi-home.pl oraz w sieci RTV EURO AGD, x-kom i Media Expert.

 

 

 

 

 

źródło: www.mi.comKategorie Bloga

Ostatni komentarz

Archiwum bloga

Porównaj
Kontynuuj Porównaj