Dwa nowe Tamrony dla Sony E

Dwa nowe Tamrony dla Sony E

 

 

Wszystkich użytkowników systemu bez lustra Sony E cieszy ostatnia aktywność Tamrona. Wygląda też na to, że w najbliższej przyszłości Tamron nie ma zamiaru zwalniać, więc... Zresztą zobaczmy co nam w tej kwestii powie oficjalny dystrybutor marki w Polsce - firma FOCUS NORDIC

INFORMACJA PRASOWA DYSTRYBUTORA

Tamron zapowiada dwa nowe obiektywy pod Sony E.

Tamron jest dziś jednym z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych producentów, jeśli chodzi o produkcję obiektywów o doskonałych parametrach optycznych dla Sony E-mount. Firma nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne dwa ekscytujące obiektywy w tym roku.

 

Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2

Nowy 28-75 F/2.8 G2 jest następcą 28-75mm F/2.8 Di III RXD, jednego z najpopularniejszych obiektywów „do codziennego użytku” pod Sony E. Nowy obiektyw G2 cechuje ulepszona konstrukcja optyczna opracowana w celu zwiększenia wydajności obrazowania a jego funkcje są kompatybilne z najnowszymi modelami aparatów cyfrowych o dużej rozdzielczości.

Obiektyw jest wyposażony w silnik liniowy Tamron VXD, który zapewnia szybkie i dokładne ustawianie ostrości, co sprawdza się zarówno w przypadku zdjęć jak i filmów. Należy zwrócić uwagę na lepszą funkcjonalność całej konstrukcji i poprawioną ergonomię.

Obiektyw jest zgodny z nowym oprogramowaniem „Tamron Lens Utility”, które umożliwia użytkownikom podłączenie obiektywu do komputera i dostosowanie funkcji oraz aktualizację oprogramowania systemowego za pośrednictwem obiektywu a nie aparatu.

Indywidualne dostosowanie zapewnia elastyczne opcje fotografowania, tak aby dopasować się do sytuacji jakich wymaga plan zdjęciowy lub kadr.

MOD (Minimalna Odległość Obiektu) 18 cm zapewnia szeroki kąt i maksymalny współczynnik powiększenia 1:2.7 dla kreatywnych zbliżeń.

 

Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD

Tamron 35-150 F/2 to pierwszy obiektyw zmiennoogniskowy do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E z maksymalną przysłoną F2.0

Dzięki temu dynamicznemu zakresowi ogniskowych użytkownicy mogą fotografować wspaniałe widoki i duże budynki przy ogniskowej 35 mm oraz dynamiczne zbliżenia przy ogniskowej 150 mm przy użyciu tylko jednego obiektywu. Podobnie jak 28-75 G2 obiektyw jest wyposażony w mechanizm liniowego ustawiania ostrości Tamron VXD i zapewnia szybkie i dokładne ustawianie ostrości, które sprawdza się zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów.

Obiektyw jest również wyposażony w nowe oprogramowanie „Tamron Lens Utility”, które umożliwia użytkownikom podłączenie obiektywu do komputera i dostosowanie funkcji, takich jak ustawianie 2 pozycji ostrości (A i B) oraz automatyczne przełączanie ostrości między A i B.

 

 

 

źródło: www.focusnordic.plKategorie Bloga

Tags

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj