Samyang AF 135/1.8 FE

Samyang AF 135/1.8 FE

 

 

Samyang nie odpuszcza i my - konsumenci bardzo się z tego cieszymy! Teraz przyszedł czas na bardzo ciekawe szkiełko tj. na nowy obiektyw z AF tj. Samyang 135/1.8 FE. Zapraszamy na garść informacji o nowym szkiełku koreańskiego producenta optyki.

INFORMACJA PRASOWA PRODUCENTA
Nowy Samyang AF 135 mm F1.8 FE- mistrz w kategorii bokeh!

Firma Samyang kontynuuje swoją dobrą passę wprowadzając kolejny obiektyw z mocowaniem Sony E o doskonałych parametrach.

Model Samyang AF 135 mm F1.8 FE jest zoptymalizowany pod kątem wykonywania portretów, astrofotografii, zdjęć krajobrazów i nagrywania filmów. Jest wyposażony w najważniejsze cechy wyróżniające obiektywy Samyang: przycisk blokady ostrości, przycisk indywidualnych ustawień i ogranicznik zakresu ostrzenia.

A wszystko to mieści się w kompaktowej konstrukcji o wyjątkowych parametrach optycznych!

Nowy obiektyw 135 mm ma konstrukcję optyczną składającą się z 13 elementów w 11 grupach (1 U-ASP, 2 HR i 3 ED). W połączeniu z pełnoklatkową matrycą Sony obiektyw ten zapewnia doskonałą ostrość i kontrast we wszystkich obszarach obrazu.

Jest też wyposażony w soczewkę UA (ultraprecyzyjną soczewkę asferyczną), która umożliwia uzyskanie naturalnego i dopracowanego efektu bokeh. Za pomocą tak aksamitnego efektu bokeh łatwo wykonasz zdjęcia, które wydobędą fotografowany obiekt ze zniewalającego tła niezależnie od tego, czy wykonujesz portret, zbliżenie, czy krajobraz miejski.

Samyang AF 135 mm ma smukły i nowoczesny design, a ponadto jest lekki, bo waży jedynie 772 g. Ma gumowy, bardzo łątwy w obsłudze pierścień ostrości pokryty mikrowzorem  i uszczelnioną konstrukcję umożliwiającą korzystanie z obiektywu nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Obiektyw jest wyposażony w przycisk blokady ostrości, przycisk indywidualnych ustawień i ogranicznik zakresu ostrzenia. Za pomocą opcjonalnego narzędzia Lens Station możesz dostosować działanie przycisku indywidualnych ustawień do swoich potrzeb (w przyszłości za pośrednictwem oprogramowania firmowego dodane zostaną nowe funkcje).

Naciśnięcie przycisku blokady ostrości na obiektywie spowoduje zablokowanie obiektywu na danej odległości ustawiania ostrości. W ustawieniach korpusu aparatu możesz przypisać określone funkcje, takie jak Eye AF.

W obiektywie zastosowano liniowy silnik krokowy STM marki Samyang, który zadowala zarówno fotografów, jak i operatorów filmowych ze względu na swoją cichszą pracę i precyzyjną kontrolę nad grupami soczewek.

Minimalna odległość ostrzenia wynosi jedynie 0,69 m, a maksymalne powiększenie 0,243x w przypadku fotografowania z bliska. Drobne akcesoria i inne obiekty można uchwycić z zadziwiającą rozdzielczością na miękkim i pięknie rozmytym tle.

Dostępność i cena

Sugerowana cena detaliczna wyniesie 4290,00 zł. Sprzedaż nowego obiektywu rozpocznie się już w lutym br. !!!

 

 

źródło: www.focusnordic.plKategorie Bloga

Tags

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj