Festiwal Fotoforma po raz drugi!

Festiwal Fotoforma po raz drugi!

 

Osobom, które były na pierwszym festiwalu Fotoforma na PGE Narodowym w zeszłym roku przedstawiać tej imprezy nie trzeba... „My byliśmy, miód i wino piliśmy”... A dla pozostałych prezentujemy poniżej garść informacji - prosto ze sklepu FOTOFORMA.PL!  

INFORMACJA PRASOWA ORGANIZATORA

 

FESTIWAL FOTOFORMA 13-14 CZERWCA 2024, PGE NARODOWY

ZAPRASZAMY NA II EDYCJĘ FESTIWALU FOTOFORMA!

 

Wielkie święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie!

Ponad 60 wykładów czołowych polskich fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i Fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-video. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…

To już druga edycja! Zapraszamy na wyjątkowy festiwal dla miłośników fotografowania i filmowania. 2 dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z mistrzami oraz pasjonatami takimi jak Ty z całej Polski!

Dlaczego warto wziąć udział w Festiwalu Fotoforma?

  • Ponad 60 wykładów z udziałem renomowanych polskich fotografów i filmowców
  • Warsztaty typu Masterclass (dodatkowo płatne)
  • Fotospacery
  • Wystawy fotograficzne w strefie chillout i na terenie festiwalu

ODKRYWAJ

Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu foto-video-druk na świecie – eksperci marek obecnych na festiwalu, z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Strefy tematyczne: druku, światła, fotoalbumów, finansowania, usług – specjalna powierzchnia wystawiennicza, na której przy pomocy ekspertów, zgłębisz tajniki profesjonalnego video, oświetlenia studyjnego oraz druku. Sam konkret i testy na żywo! Tutaj będziesz mógł również porównać bogatą ofertę fotoalbumów i innych fotoproduktów największych polskich firm z tej branży. Natomiast w strefie finansowania dowiesz się jakie wsparcie możesz uzyskać na rozwój swojego biznesu foto-video.

PRZETESTUJ I KUP

Nie wiesz na co się zdecydować? Chcesz wypróbować sprzęt przez zakupem? Przyjdź na stoisko producenta lub do naszej bezpłatnej wypożyczalni, przetestuj sprzęt i kup w mega promocyjnej, festiwalowej cenie!

STREFA GASTRO I CHILLOUT

Zadbaj o ciało i ducha. W przerwie pomiędzy wykładami możesz posilić się w strefie gastro i zrelaksować na wygodnych sofach w strefie chillout.

KONKURSY

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym i filmowym. Do wygrania niesamowite nagrody! Twoje prace oceni profesjonalne Jury złożone z renomowanych polskich fotografów i filmowców, a wręczenie nagród odbędzie się w czasie festiwalu.

A to wszystko w cenie 1 pizzy!!!

Bilet wstępu na festiwal kosztuje 49 zł za dwa dni. Obejmuje również bezpłatny parking wokół stadionu. 13 i 14 czerwca wszystkie drogi prowadzą do Warszawy!

 

Więcej informacji na stronie: https://fotoforma.pl

 

źródło: www. fotoforma.pl

Tag: fotoforma


Kategorie Bloga

Tags

Ostatni komentarz

Porównaj
Kontynuuj Porównaj